Rytířstvo

Urozená a statečná lady Sára

Životní motto

„Jediná věc, která stojí mezi vámi a vaším cílem, jsou ty kecy o tom, jak to nezvládnete, které si neustále namlouváte.“Jediná věc, která stojí mezi vámi a vaším cílem, jsou ty kecy o tom, jak to nezvládnete, které si neustále namlouváte.“

Můj vztah k lidem ve vévodství

Vztahy se snažím mít dobré se všemi. Vždycky se nás tu sejde skvělá parta, jak vedoucích tak děti. Je vidět, že se všichni bereme jako jeden celek, pomáháme si, podporujeme se a tak dále.

Nejoblíbenější místo ve vévodství

Je těžké říct přesně jedno místo, jelikož všude se toho děje mnoho, ale kdybych si měla vybírat, tak to bude asi za hradem. Vždycky tam pozorujeme východ/západ sluníčka.

Hrdina, který je mým vzorem

Řekla bych, že takhle se jeden hrdina určit nedá, každý hrdina jde vzorem v něčem jiném, ke každému můžeme vzhlížet jinak.


Urozená a statečná lady Terka

Životní motto

„Když nejde o život, nejde o nic.“

Můj vztah k lidem ve vévodství

Každý rok se sejdeme na táboře skvělá parta jak mezi vedoucími tak dětmi. Proto se sem vždy po roce ráda vracím.

Nejoblíbenější místo ve vévodství

Moje nejoblíbenější místo na Račáku je určite za hradem, kde se vždy, když se k večeru najde čas, koukáme na zapád slunce.

Hrdina, který je mým vzorem

Lucka díky její upřímnosti a nestranosti.


Urozená a statečná lady Naty

Životní motto

„Jdi si za svým cílem tvrdě, nekompromisně a odhodlaně… jedině tvrdá práce vede až na vrchol. Neustále se učit a zdokonalovat se v tom, co tě baví, je nejperspektivnější činnost na světě!“

Můj vztah k lidem ve vévodství

Snažím se mít dobré vztahy se všemi, kteří jezdí na tábor. S někým si rozumím více a s někým méně. Ale celkově tvoříme skvělou partu, která si vždy pomůže. A proto se na tábor vždy s radostí znovu vracím.

Nejoblíbenější místo ve vévodství

Nedokážu říct, které místo je mé nejoblíbenější. Ale kdybych si musela vybrat, tak to bude asi místo za hradem, odkud pozorujeme krásné východy a západy slunce.

Hrdina, který je mým vzorem

Nedokážu říct pouze jednoho hrdinu, od každého se můžu naučit něco jiného.


Urozený a statečný sir Petr

Životní motto

„Žádná láska není tak opravdová jako láska k jídlu.“

Můj vztah k lidem ve vévodství

Vztah s lidmi mám přátelský. Pokaždé, když někoho potkám, ptám se ho, jestli nepotřebuje s něčím pomoci nebo poradit a to kouzelné na tom je, že ten dotyčný to oplatí a bude vám chtít pomoci ze své dobré vůle. To vnímám jako obrovské kouzlo na našem panství a ne všude se tohle děje. Jinak si myslím, že všichni dohromady tvoříme tým, který by nerozsekl ani ten nejostřejší a nejsilnější meč, co na našem panství je.

Nejoblíbenější místo ve vévodství

Každé místo na našem panství je něčím kouzelné. Je to těžké takhle říci, ale kdybych se měl opravdu zamyslet, tak je to jídelna. Má to 2 důvody. Podává se tam každodenní výborný dlabanec a večer se tam konají naše tradiční bály a diskotéky.

Hrdina, který je mým vzorem

Tak určitě jeho výsost vévoda Jan. Myslím si, že toho má opravdu dost na práci. Koneckonců musí se starat o celé své panství, aby vše šlapalo jak po másle. Snažím se od něj přiučit co nejvíce a pozorovat ho, jak pracuje s chasou a ukazuje jim nové věci. To je něco neuvěřitelného. Dle toho soudím, že vévoda Jan je ten pravý muž pro naše panství a má srdce na správném místě.