Rok 2021, den 03

Příběh baronky Baruel, Kapucínské panství

Naše dobrodružství začalo tím, že jsme šli do dřevorubcovo údolí, kde na nás čekal kostlivec, který se stal naším kamarádem. Řekl, že když mu pomůžeme zabít nebo odlákat zombíka, který hlídá poklad, dá nám část pokladu. Rozhodli jsme se zombíka zabít. Barča sice ztratila 15 životů, ale zombíka jsme nakonec zabili. Náš kamarád kostlivec nám dal přibližně 3000 grošů z truhly, kterou jsme společnými silami našli. V truhle bylo i pár svitků a nějaký lektvar, který vytáhl kostlivec. Barča z povzdálí na svitku viděla tři písmena- S,M,R a jelikož měla veliké znalosti lektvarovědy věděla, že to to je lektvar smrti! S kostlivcem jsme se rozloučili jako přátelé a šli dál. Uvidíme dále co nebo kdo nás cestou potká…

Příběh komtesy Janičky, Tisovské panství

Dnes se komtesa Jana rozhodla jít do vévodství pomoci před zombies, kteří se pokoušeli zakosnout vévodu Jana a markýzu Lucku. Komtesa Jana se proplížila polem, ale pak se na ni vrhli 3 zombies. Komtesa Jana se bránila kameny a pak běžela a schovala se do hradu, kde potkala vévodu Jana a markýzu Lucii. Komtesa Jana se zeptala, zda-li vévoda u sebe nemá zbraně. Vévoda řekl, že je má v dílně. Tak se komtesa Jana statečně bránila kostětem a ke konci vzlétla a doletěla až k dílně, kde si vzala zbraně a letěla zpátky do hradu. Pak s markýzou Luckou vyběhly na balkón a vylily ohnivou vodu na čekající zombie a teď čekají na záchranu….

Příběh barona Honzy, Šprymberské panství

Dnes jsme byli na celotáborové hře a objevili jsme novou Žehličkovou ves. V Žehličkové vsi jsme narazili na hostinec. U hostince byli tři zombíci a šest kostlivců. Lukáš hodil kámen, zombík a kostlivec si toho všimli a šli za zvukem kamene. Lukáše a Honzy si všimli dva zombíci a dva kostlivci, kteří na ně zaútočili. Oba kostlivci minuli a tak následoval útok zombíků. Ti sekli do Lukáše, ale ten to přežil. Hrdinové bojovali statečně, ale Honza byl na pokraji života! Z hostince pak vyběhli vesničané a všechny monstra zabili a dobrodružství hrdinů může pokračovat.