Jeho excelence baron Tobík

Životní motto

Nejhezčí sny o svobodě se zdají ve vězení.

Můj vztah k lidem ve vévodství

Můj vztah k lidem ve vévodství vidím jako velmi dobrý, protože tam není nikdo, kdo by narušoval, poklidný průběh slavností, které každoročně pořádá náš milovaný vévoda Jan. Doufám, že Jan nepozve na Račí hrad lidi, kteří by na panství dělali nepořádek narušováním táborového řád nebo dokonce kazili zábavu.

Nejoblíbenější místo ve vévodství

Moje nejoblíbenější místo na Račím hradě je hradní krčma, protože nám tam hradní kuchařky vaří skvělá jídla a ve večerních hodinách se tam pořádají zábavné večery nebo bály, které má ve své režii skvělý DJ baron Jirka.

Hrdina, který je mým vzorem

Mým nejoblíbenějším hrdinou je vévoda Jan, protože musel vyvinout až neuvěřitelné úsilí, aby se stal respektovaný a všemi uznávaný panovník. Své schopnosti nám dokazuje vždy v létě, když svolá slavnosti na Račí hrad a nic během nich nechybí. Díky tomu mám pocit, že to jsou jedny z nejlepších slavností na světě. Kdysi dávno nám neočekávaně slavnosti narušil mág a kouzelník Illalius Saratan, ale společnou spolupráci všech zúčastněných se nám ho podařilo zahnat na útěk. Od té doby je Saratan mým druhým vzorem, protože jeho schopnosti a vlastnosti by chtěl zkrátka každý. Má přes 1600 životů a umí se teleportovat, vyvolat magický štít a spoustu dalšího, jen nevím, jak toho docílil, pokud to jen trošku půjde pokusím se to zjistit a naučit se něco z jeho magie, kterou používá.